Nasza szkoła to wyjątkowa placówka, gdzie w duchu WOLNOŚCI, każde dziecko osiąga maksimum swoich możliwości. Chcemy kształcić naszych wychowanków aby w przyszłości byli pełnymi wiedzy i pasji dorosłymi.

BEZPŁATNIE OFERUJEMY 120 minut zajęć języka angielskiego+ indywidualne spotkania z Native Speakerami! CODZIENNIE!

Dzięki spersonalizowanej edukacji gwarantujemy wysoki poziom edukacyjny oraz pozytywne kształtowanie cech charakteru.

Jedną z form pracy z wychowankami jest tutoring osobisty- dzięki niemu jesteśmy w stanie skupić się na mocnych stronach naszych wychowanków, pomóc rozwijać im pasję, jednocześnie rozwijając ich mocne cechy charakteru oraz intelekt.

Dodatkowo w naszych centrach spotkań, które utworzyliśmy wraz z naszymi partnerami dzieci w ED pod okiem trenerów mogą poznać lub rozwijać swoje pasje: oferujemy warsztaty cukiernictwa, piekarnictwa, warsztaty kucharskie, zajęcia z ceramiki oraz wiele innch!

*LICZBA MIEJSC OGRANICZONA, DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ

Edukacja domowa w Szkole Ziarno

Edukacja domowa

Wiedząc jak ważne jest wsparcie doświadczonych osób w edukacji domowej: oferujemy konsultację z wychowawcami grup, dodatkowe materiały i platformy wspierające edukację! Cykliczne spotkania z tutorem, który będzie również obecny podczas egzaminu! Zamkniętą grupę wsparcia dla rodziców i opiekunów w edukacji domowej.

Z nami nie musisz obawiać się egzaminów!

Homeschooling w Ziarnie

Nie narzucamy metod nauczania oraz tempa- to rodzic zna najlepiej swoje dziecko. W Ziarnie każde dziecko ma czas na rozwijanie indywidualnych pasji oraz zainteresowań!

Dodatkowo nasza szkoła stanowi miejsce spotkań i integracji dla wszystkich uczniów, nasz partner GoCook udostępnia nam największą w Warszawie przestrzeń eventową, dzięki czemu spotkania i warsztaty są dostępne dla wszystkich osób, uczących się w systemie ED w Ziarnie! 

Proponujemy również możliwość dołączenia do zajęć dodatkowych organizowanych w szkole!

Zapraszamy  całe rodziny do uczestniczenia w Akademii Familijnej, działającej przy Campusie Ziarno.

 

Pomoc dydaktyczna

Z myślą o naszych podopiecznych udostępniamy platformę edukacyjną, zgodną z podstawą programową MEN.

Po dołączeniu do naszej zamkniętej grupy na Facebooku (zaproszenie wysyłamy drogą mailową) otrzymują Państwo pełne wsparcie naszych pedagogów, którzy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania.

Oferujemy również dostęp do dodatkowych materiałów, które udostępniamy za pomocą grupy 🙂

English time everyday!!!

English Time (13:00-15:00) – to czas, w którym komunikujemy się tylko w języku angielskim poprzez gry, zabawy ruchowe, piosenki, jest to również przestrzeń do rozmów na każdy temat.

Egzaminy Cambridge - II LO w Rybniku

EGZAMIN JĘZYKOWY DLA CHĘTNYCH!

Edukacja spersonalizowa

bądź sobą! podczas indywidualnych spotkań z tutorem opracowujemy najlepszą ścieżkę rozwoju dla dziecka, stawiamy na rozwój jego pasji, jednocześnie nie zapominając o wzmacnianiu osobowości młodego człowieka. Każde dziecko jest wyjątkowe- nie porównywalne z innymi i taka zasada przyświeca nam w spotkaniach tutoringowych! Wydobywamy maksimum możliwości dziecka skupiając się na wszystkich strefach życia dziecka: fizycznej, emocjonalnej, intelektualnej i wolitywnej.

 

Tutoring rodzinny

to proces rozwoju potencjału dziecka realizowany poprzez regularne spotkania tutora-opiekuna z uczniem, a następnie z rodzicami ucznia. Celem tutoringu rodzinnego jest wspieranie dziecka w rozwijaniu jego naturalnych uzdolnień i pasji. Dzięki temu każdy uczeń w szkole Ziarno ma szansę otrzymać indywidualne wsparcie. Regularne spotkania pozwalają rodzicom i uczniowi określić cele długoterminowe.

Więcej o tutoringu…

Lokalizacje

Szkoła Podstawowa znajduje się w sercu Białołęki.

ul. Modlińska 184a, Warszawa – Szkoła Ziarno

ul. Jutrzenki 76, Warszawa – nasz partner GoCook

ul. Aleje Jerozolimskie 99, Warszawa – centrum spotkań

ul. Żurawia 47, Warszawa – centrum spotkań

Kontakt

Sekretariat telefon: 795 122 707

Email: info@ziarno.edu.pl

Tutoring rodzinny

to proces rozwoju potencjału dziecka realizowany poprzez regularne spotkania tutora-opiekuna z uczniem, a następnie z rodzicami ucznia. Tutorem ucznia jest zwykle wychowawca klasy lub inny pracownik pedagogiczny szkoły. Celem tutoringu rodzinnego jest wspieranie dziecka w rozwijaniu jego naturalnych uzdolnień i pasji. Dzięki temu każdy uczeń w szkole Ziarno ma szansę otrzymać indywidualne wsparcie. Regularne spotkania pozwalają rodzicom i uczniowi określić cele długoterminowe.

Więcej o tutoringu… TutoringRodzinny.Pl

Założenia projektu

Celem szkoły  Ziarno jest wspieranie Rodziców w procesie wychowania i kształcenia. Współpraca z Rodzicami i dbanie o prawidłowy rozwój dzieci stanowi najistotniejszy element. Rodzice są pierwszymi i najważniejszymi wychowawcami dzieci. To dzięki ich zaangażowaniu i pracy dzieci są gotowe do rozwijania się pod naszymi skrzydłami.

Szkoła Ziarno to twórcza przestrzeń aktywnego rozwoju i kreatywnej zabawy wychowanków. Wspieramy naturalną ciekawość świata. Zapewniamy przestrzeń umożliwiającą pracę w możliwie jak największych zdolnościach każdego ucznia.

 

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS!

14 + 10 =

Obowiązek informacyjny RODO. POBIERZ

Inspektor Ochrony danych osobowych szkoła: iod@ziarno.edu.pl

l

Tutoring rodzinny

Regularne spotkania Rodziców z tutorem.

Omawianie mocnych stron dziecka i obszarów do pracy.

w

Konsultacje

Konsultacje ze specjalistami.

Spotkania z psychologiem, logopedą, pedagogiem i terapeutą SI według potrzeb dziecka.

Komunikacja

Pragniemy komunikować się z Państwem za pomocą aplikacji mobilnej.

KIM JESTEM?

Z

Jestem samodzielny – codzienna praca nad nawykami kształtuje mój charakter.

Z

Jestem optymistą – każdy dzień to nowa okazja do poznania siebie i swoich emocji. Oswajam się z emocjami i sposobami na radzenia sobie z nimi, co pozytywnie wpływa na radzenie sobie z codziennością.

Z

Jestem koleżeński – lubię poznawać nowych ludzi, jestem otwarty na nowe. W szkole jesteśmy jedną drużyną, uczymy się współpracy i szacunku.

Z
Jestem wytrwały – podejmuję wyzwania, zawsze kończę rozpoczętą pracę.
Z

Jestem obowiązkowy –  wiem, że moja praca jest ważna.